Son dakika: Şaşırtan itiraflar… Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir? Mehmet Ali Tunç – Şahap Örcün kimdir, bulundu mu?

Son dakika: Şaşırtan itiraflar... Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir? Mehmet Ali Tunç - Şahap Örcün kimdir, bulundu mu? thumbnail

Haberler > Magazin Haberleri > Son dakika: Şaşırtan itiraflar… Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir? Mehmet Ali Tunç – Şahap Örcün kimdir, bulundu mu?

19.03.2021 – 02:29 | Son Güncelleme: Abone ol

Son dakika: Şaşırtan itiraflar... Müge Anlı Şahap Örcün olayı nedir? Mehmet Ali Tunç - Şahap Örcün kimdir, bulundu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Şahap Örcün olayı işleniyor. Müge Anlı’nın programında gündeme gelen Şahap Örcün kaybı ile ilgili Adana’da elleri bağlı olarak suya atlayarak kaybolan 53 yaşındaki Şahap Örcün’ün olay anında yanında bulunan arkadaşı programa katıldı. Mehmet Ali Tunç ile birlikte köprüye giden Şahap Örcün’ün suya atladığı iddia ediliyor. Birçok insan Şahap Örcün bulundu mu, kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte Müge Anlı’daki Şahap Örcün olayı ile ilgili bilgiler…

Müge Anlı ile Tatlı Sert 19 Mart 2021 Cuma günkü bölümünde de Şahap Örcün olayı işlenecek. Şahap Örcün ve Mehmet Ali Tunç birlikte intihar etmek için Adana’da buluşuyorlar fakat Mehmet Ali Tunç’un iddiasına göre Şahap Örcün intihar ederken Mehmet Ali Tunç atlamaktan vazgeçiyor. Peki ama Mehmet Ali Tunç ve Şahap Örcün kimdir, kaç yaşında, bulundu mu?

Şahap Örcün kimdir, bulundu mu?

atv’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile adından söz ettiriyor. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Şahap Örcün olayı konu olarak işleniyor. Arkadaşı Mehmet Ali Tunç tarafından intihara kalkıştığı iddia edilen Şahap Örcün, 53 yaşında ve iki çocuk sahibidir. Şahap Örcün’ün şüpheli kaybı nedeniyle ailesi Müge Anlı’ya katıldı. Şubat ayında kaybolan Şahap Örcün’ün arkadaşı, akşam 19:00 sularında Şahap’la intihar etmek için evden çıktıklarını belirtti. Şahap’ın intihar ettiğini söyledi. İddialara göre Örcün’ün üzerinde yüksek miktarda para vardı ve alacaklıları telefon etti. Bu nedenle bunalan Şahap Örcün, Mehmet Ali Tunç’un iddialarına göre daha önce de intihar girişiminde bulundu. Bu nedenle iki arkadaş önce evde ölmek istedi ancak başarılı olamayınca, daha sonra gece Çatalan Köprüsüne gittiler. 18 Mart 2021 tarihinde olay ile ilgili tartışmalar devam etti. 19 Mart 2021 yayınında da Şahap Örcün olayının devam etmesi bekleniyor.  

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Camdaki Kız gerçek hayat hikayesi mi, hangi kitaptan uyarlama? Camdaki Kız konusu ne? thumbnail

Camdaki Kız gerçek hayat hikayesi mi, hangi kitaptan uyarlama? Camdaki Kız konusu ne?

Next Post
‘Sinan daha sabırsız’ thumbnail

‘Sinan daha sabırsız’

Related Posts
<![CDATA[Amerikalı ünlü rapçi DMX hayatını kaybetti]]> thumbnail

Haberler » Magazin Haberleri » Amerikalı ünlü rapçi DMX hayatını kaybetti 09 Nisan 2021 Cuma – 21:12 |…
Haberi Oku