Neymar’ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, İstanbul’da

Neymar'ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, İstanbul'da thumbnail

MESUT YILMAZ / MİLLİYET

• 10 Nisan 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

Brezilyalı futbolcu Neymar’ın eski sevgilisi Soraja Vucelic, ödül töreni için İstanbul’a geldi. Sırp model, son dönemde yüzünde ve vücudunda geçirdiği sayısız estetik operasyonlarıyla gündeme geliyor.

MESUT YILMAZ / MİLLİYET

• 10 Nisan 2021 – 07:05 • Son Güncelleme:

1

Paris Saint-Germain’in Brezilyalı yıldızı Neymar ile bir dönem aşk yaşayan Sırp güzel Soraja Vucelic, Gossipmag ödül töreni için geldiği İstanbul’a hayran kaldı. Soraja Vucelic, 31 Mart gecesi Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen ödül töreninde ‘Yılın En İyi Uluslararası İkonu’ ödülüne layık görüldü.

2

10 gündür Türkiye’de bulunan Soraja Vucelic, İstanbul’da tarihi ve turistlik yerleri gezdi. Türkiye’yi çok beğendiğini ifade eden Sırp güzel, özellikle Türk misafirperverliğini ve yemeklerini unutamayacağını söyledi.

3ÖZEL JET GÖNDERMİŞTİ

ÖZEL JET GÖNDERMİŞTİ

Soraja Vucelic, Skype üzerinden görüştüğü Neymar’ın, kendisine özet jet yolladığı haberiyle gündeme gelmiş, kısa süreli bir ilişki yaşamıştı. Vucelic, 2019 yılında da Cannes’da son model Lamborghini marka otomobiliyle yüzme havuzuna uçmuştu.

4

Soraja Vucelic, son dönemde yüzünde ve vücudunda geçirdiği sayısız estetik operasyonlarıyla gündeme geliyor. Sayısız ameliyattan sonra tanınmaz gale gelen isim, yaptığı paylaşımlarla olay oluyor.

5

Eski halinin görünmemesi için sosyal medya hesaplarını bir süreliğine kapatan ünlü isim, geçirdiği operasyonlar sonrasında yeni bir Instagram hesabı açmıştı.

6

HABER: MESUT YILMAZ / MİLLİYET

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Şarkıcı Şimal meme kanserine yakalandı thumbnail

Şarkıcı Şimal meme kanserine yakalandı

Next Post
‘Hatalarla olgunlaşıyoruz’ thumbnail

‘Hatalarla olgunlaşıyoruz’

Related Posts