Katie Price altıncı kez hamile kaldığını duyurdu

Katie Price altıncı kez hamile kaldığını duyurdu thumbnail

1

Sürekli geçirdiği estetik operasyonlarla gündemde olan Katie Price, bir süre önce sevgilisinden bir bebek sahibi olmak istediğini açıklamıştı. Kendisinden 10 yaş genç sevgilisi Carl Woods ile ilk bebeklerini bekleyen Price, mutluluğunu sosyal medyadan paylaştı.

2

Instagram sayfasında karnının iyice belirginleştiği bir fotoğrafını paylaşan Katie Price, “Sağlıklı ve mutlu. Bu hissettiğim en güzel duygu” diye yazdı. Ardından da sevgilisi Carl Woods’a “Benim bir parçam olduğun için teşekkür ederim” diye seslendi.

3

Katie Price, bir süre önce ehliyeti elinden alınıp, otomobil sürmesi yasaklandığı halde aracıyla yolda giderken yakalanmıştı. Price bu yüzden yakın zamanda sorgulanmaya hazırlanıyor.

4SIK SIK TÜRKİYEYE GELİYORLAR

SIK SIK TÜRKİYE’YE GELİYORLAR

Katie Price ve sevgilisi Carl Woods bir süredir mutlu bir ilişki sürdürüyor. Çift, zaman zaman tatil için Türkiye’ye de geliyor.

5BEŞ ÇOCUK ANNESİ

BEŞ ÇOCUK ANNESİ

Katie Price, bugüne kadar farklı ilişkileri ve evliliklerinden beş çocuk sahibi oldu. En büyük çocuğu Dwight Yorke ile evliliğinden dünyaya gelen 18 yaşındaki Harvey. Peter Andre ile evliliğinden 15 yaşında Junior ve 13 yaşında Princess adlı iki çocuğu var. Katie Price, eski eşi Kieran Hayler’dan da 7 yaşında Jett ve 6 yaşında Bunny adında iki oğlu bulunuyor.

6YARDIM ÇAĞRISI YAPMIŞTI

YARDIM ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Gösteri dünyasında Jordan adıyla da tanınan Katie Price, uzun süredir en büyük oğlu Harvey’in sağlık sorunlarıyla gündeme geliyordu. İngiliz The Sun gazetesine konuşan Katie Price, doğuştan gelen rahatsızlıkları olan 18 yaşındaki oğlu Harvey’in, yiyecek bulmak için yaşadıklarını anlattı.

7YİYECEK BULAMAZSA DUVARLARA KAFA ATIYOR

YİYECEK BULAMAZSA DUVARLARA KAFA ATIYOR

Gösteri dünyasında Jordan adıyla da tanınan Katie Price “Harvey, gizlice buzluktaki donmuş pizzaları alıyor ve onları ısıtmadan yiyor” dedi. 42 yaşındaki Price, yiyecek bulamadığında Harvey’in duvarlara kafa attığını ya da önüne çıkan her şeyi parçaladığını söyledi.

8DOKTORLAR KALP KRİZİ GEÇİREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ

‘DOKTORLAR KALP KRİZİ GEÇİREBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ’

Price, 184 kilo olan Harvey hakkında doktorların “Acilen kilo vermesi gerek, yoksa kalp krizi geçirebilir” diye uyarıda bulunduklarını belirterek “Ona böyle giderse ölebileceğini söylüyorum bana ‘Aptal olma. Anne, şaka yapıyor’ diye yanıt veriyor” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir, gerçek adı ne? Furkan Palalı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? thumbnail

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir, gerçek adı ne? Furkan Palalı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Next Post
Gamze Özçelik'i duygulandıran ziyaret: Çok güzelsiniz be çocuklar thumbnail

Gamze Özçelik’i duygulandıran ziyaret: Çok güzelsiniz be çocuklar

Related Posts