<![CDATA[Hadise sosyal medyayı ikiye böldü!]]> thumbnail

20 Mayıs 2021 Perşembe – 13:44 | Son Güncelleme : 20 05 2021 – 13:44

Hadise, Belçika’da MNM Radyo’da Peter Van de Veire’in programına konuk oldu. Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki?” dedi. Ünlü şarkıcının sözleri, sosyal medyada tartışmalara neden oldu.


Hadise uzun süredir göremediği anne-babası Gülnihal-Hasan Açıkgöz’ü bayram ziyareti için doğup büyüdüğü Belçika’ya gitti. Güzel sanatçı, Belçika’da bir radyo programına konuk oldu. Hadise, “Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi” dedi.

Hadise’nin bu açıklaması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görürken, bazı kullanıcılar ünlü şarkıcının başarasının takdir edilmesi gerektiğine vurgu yaptı. 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye, Hadise’nin söylediği “Düm Tek Tek” adlı şarkısıyla 177 puan alarak 4’üncü olmuştu.

Hadise, yarışma hakkında yıllar sonra şöyle bir itirafta bulunmuştu: “Eurovision Şarkı Yarışması’na 10 yıl önce katılmıştım. Ne güzel ve saf zamanlardı. Ya da ben çok küçüktüm, öyle geliyordu. Keşke tekrar Eurovision’a gitsek.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
<![CDATA[Demet Özdemir'den süper mini elbisesiyle ayna pozu!]]> thumbnail

Next Post
<![CDATA[Şarkıcı Vinka'dan tacize tekmeli cevap!]]> thumbnail

Related Posts
<![CDATA[Murat Cemcir'in kafa karıştıran paniği!]]> thumbnail

Haberler » Magazin Haberleri » Murat Cemcir’in kafa karıştıran paniği! 30 Nisan 2021 Cuma – 17:42 | Son…
Haberi Oku