2021 Erkek Saç Modelleri (Kısa Saç) – Düz, Dalgalı, Kıvırcık Ve Dağınık Kısa Kesim Saç Stilleri

2021 Erkek Saç Modelleri (Kısa Saç) - Düz, Dalgalı, Kıvırcık Ve Dağınık Kısa Kesim Saç Stilleri thumbnail

HaberlerModa Haberleri 2021 Erkek Saç Modelleri (Kısa Saç) – Düz, Dalgalı, Kıvırcık Ve Dağınık Kısa Kesim Saç Stilleri

• 04 Ocak 2021 – 15:04 • Son Güncelleme:

Herkes erkeklerin saç stiline verdiği önemi bilir. Kadınlar saçları için çalışırken erkekler de saç stilleri ve modellerine en az kadınlar kadar dikkat ederler. Peki, hangi erkek saç modelleri tercih edilir? Sizin için erkek saç modelleri hakkında merak edilenleri ve farklı erkek saç modellerini derledik.

• 04 Ocak 2021 – 15:04 • Son Güncelleme:

1

Erkekler için oldukça geniş saç modelleri vardır. Düz, dalgalı veya kıvırcık saç tiplerine sahip erkekler için güzel saç tasarımları bulunmaktadır.

2

Kısa ve düz saç modelleri kullanan erkekler kenarları oldukça kısa kesebilir ve üst kısımları uzatabilir.

3

Bu şekilde saçlarınızın güzel bir görünüme sahip olmasını ve saçların yanlardan şişmesini önleyebilirsiniz.

4

Düz bir saç stilinde şekillendirmeyi sevmiyorsanız ve tüm saçlarınız aynı uzunlukta ise, güzel ve havalı görünen saç stillerini deneyebilirsiniz.

5

Çok çaba gerektirmeyen erkek saç stilleri arasında yer alan modeller, sadece hafif bir jöle yardımıyla şekillendirilebilir. Erkeklerin kısa saç modelleri 3 numaralı saç stilidir. Erkeklerin kısa saç stilini denemek isteyen birçok erkek de 3 numaralı saç stilini denemek için isteklidir.

6

Erkekler arasında çok tercih edilen 3 numaralı saç modelinin bu kadar çok uymasının nedeni, erkeklerin kafa yapısı ile doğru orantılıdır. Kıvırcık saçların 2020’nin en popüler saç tasarımları arasında olması, kıvırcık saçlı erkeklerin moda dünyasına çok rahat bir şekilde ayak uydurmasına yardımcı olacaktır.

7Buzz Saç Modeli

Buzz Saç Modeli

Kısa erkek saç modelleri kesimleri arasında en popüler olanlardan bir tanesi, buzz saç modelidir. Farklı bir tarz arıyor ama saçlarınızı da kısa kestirmek istiyorsanız bu modele yönelebilirsiniz. Bu modelde saçların üst kısımları yanlara oranla biraz daha uzun olur. Yandaki saçlar da kademeli olarak kulaklara doğru kısalır. Modern ile klasik arası bir tarz yaratan bu modeli farklı bir stil yaratmak için tercih edebilirsiniz.

8Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı Saç Modeli

Saçlarınız doğal halinde bir miktar dalgalıysa yanlarını kısa, üst kısımları da uzun tutarak kolayca şekillenebilen bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Böylece dışarı çıkacağınız zaman çok kısa sürede kusursuz görünen saçlar yaratabilirsiniz. Saçları fazla düz olmayan erkeklerin, en çok tercih ettiği ve kullanmaktan en memnun kaldığı modeller arasında dalgalı saç modeli bulunur.

9Doğal Akışlı Saç Modeli

Doğal Akışlı Saç Modeli

Saçlarınızın hem doğal hem de salaş görünmesini istiyorsanız ama buna uygun erkek saç modelleri ismi konusunda bilgisizlik yaşıyorsanız, kuaförünüze doğal akışlı saç modeli uygulamasını söyleyebilirsiniz. Üstelik bu model, hem düz hem de dalgalı saçlara kolayca uyum sağlar. Dışarı çıkmadan evvel saçlarınızı köpüklemeniz buklelerin belirginleşmesi için yeterli olur. Dilerseniz özel günlerde saçlarınızı sprey kullanarak tamamen geriye doğru tarayabilirsiniz. Böylece retro bir görünüm de oluşturabilirsiniz.

10Fade Saç Modeli

Fade Saç Modeli

Bir diğer erkek saç modelleri ismi de fade saç modelidir. Ense bölümünden yukarıya doğru uzayan bu modele sıfırlama saç kesimi ismi de verilir. Ensenin ve yanların daha kısa olduğu bu modelde üst kısımlar biraz daha uzun tutulur. Çevrenizdeki pek çok erkekte görebileceğiniz bu model, saçların olduğundan daha yoğun ve hacimli görünmesini sağlar. Eğer saçlarınızda bir yenilik yapmak istiyorsanız, başlangıç olarak fade saç modelini deneyebilirsiniz. Özellikle kısa ya da orta boylu saçlara sahipseniz, bu model sizin için uygun olacaktır.

11Klasik Kısa Saç Modeli

Klasik Kısa Saç Modeli

Klasik kısa erkek saç modelleri, kesim açısından en kolay olan ve en kullanışlı modeller arasında yer alır. Eğer özellikle yaz aylarında rahatlık arıyorsanız, asker tıraşı olarak da adlandırılan 3 numara kesim yaptırabilirsiniz. Üstelik en popüler modeller arasındaki klasik kısa saç modeli, oldukça havalı bir tarz da sunar. Hatta isterseniz, sakallarınızı biraz daha uzun tutarak daha salaş bir görünüm de yaratabilirsiniz.

12Undercut Saç Modeli

Undercut Saç Modeli

Erkek saç modelleri isimleri arasında en bilinenlerden bir tanesi de undercut saç modelidir. Saçlarını fazla kısa kestirmek istemeyen erkeklerin tercih ettiği bu modelde, saçlar uzun görünür ama yan tarafları kısa olduğu için bakımlı bir görünüm elde edilir. Böylece önleri dilediğiniz kadar uzun tutabilir ve farklı stiller uygulayabilirsiniz. Dışarı çıkmadan önce saç spreyi kullanmanız yeterli olur.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous Post
Özcan Deniz Feyza Aktan arasında sular durulmuyor: Kız kardeşi koruma karar aldırdı thumbnail

Özcan Deniz Feyza Aktan arasında sular durulmuyor: Kız kardeşi koruma karar aldırdı

Next Post
Mom Jean Ne Demek, Kimler Giymeli? Mom Jean Kombinler Kimlere Yakışır? thumbnail

Mom Jean Ne Demek, Kimler Giymeli? Mom Jean Kombinler Kimlere Yakışır?

Related Posts